Басқарманың құрылымы

№ п/п Аты-жөні лауазымы телефон
Руководство
1 Садыбеков Нұрлан Майданұлы Басқарма басшысы 32-49-10
2 Шұғаев Марат Рашитұлы Басшы орынбасары 32-17-13
3 Басшы орынбасары 32-59-84
4 Көшербаев Төлеген Баянбайұлы Басшы орынбасары 32-17-13
Әкімшілік бөлім
5 Ауталапова Балгын Аманбайқызы бөлім басшысы 32-30-29
6 Марданова Сауле Жұмабекқызы бас маман 32-72-32
7 Агубаева Әсемгул Мұратбекқызы бас маман 32-30-29
8 Байбәкірова Назымгүл Жұмабекқызы бас маман 32-30-29
Өсімдік шаруашылығы және механизациялау бөлімі
9 Мүрсәлімов Есентай Базарбайұлы бөлім басшысы 32-14-51
10 Әйткенова Гүлмира Талапқызы бас маман 32-04-04
11 Рахымжанов Байболат Мырзамбекұлы бас маман 32-22-09
12 Елеусіз Дамир Нұрланұлы бас маман 32-04-04
13 Жақыпов Темірболат Абашұлы бас маман 32-22-09
Ауылшаруашылық өнімдерін қайта өңдеу және дайындау бөлімі
14 Нагула Татьяна Николаевна бөлім басшысы 32-26-15
15 Бейсекеева Айдана Асылбекқызы бас маман 32-26-15
16 Бектұрова Әсемгул Қайнарбекқызы бас маман 32-26-15
Экономикалық талдау және болжамдау бөлімі
17 Садықова Бадиша Жұмағалиқызы бөлім басшысы 32-49-40
18 Шүкірова Сәуле Ақылбекқызы бас маман 32-33-40
19 Болатова Мөлдір Жұмабеккызы бас маман 32-33-40
20 Рахметоллова Қымбат Жаңбырбайқызы бас маман 32-28-81
Қаржыландыру және мемлекеттік сатып алулар бөлімі
21 Бақтыбаева Малика Қайыржанқызы бөлім басшысы 32-19-87
22 Байтемірова Гүлнар Ұлұқбекқызы бас маман 32-30-46
23 Нұрғазина Аягөз Тасболатқызы бас маман 32-30-81
24 Бекжасаров Ермек Дартайұлы бас маман 32-30-81
25 Бердіханова Алмагүл Амангелдіқызы бас маман 32-30-81
Астық және тұқым инспекциясы бөлімі
26 Қаратаев Сәбит Қайырұлы бөлім басшысы 32-99-91
27 Аманова Жәзира Нұрланқызы бас маман 32-71-53
28 Наккажинова Арайлым Заманбекқызы бас маман 32-71-53
Техникалық инспекция бөлімі
29 Ыбраев Қанат Әшкенұлы бөлім басшысы 32-71-84
30 Сыйқымбаев Қырықбес Ахметжанұлы бас маман 32-71-84
Құқықтық бөлімі
31 Сүлейменова Жәзира Қайырбекқызы бөлім басшысы 32-74-08
32 Карканова Әсел Борисқызы бас маман 32-74-08
Ауыл шаруашылық кооперациясы бөлімі
33 Қабиев Нұралы Ахтанұлы бөлім басшысы 32-52-55
34 Биарыстанова Әнел Дәуленқызы бас маман 32-52-55
Мал шаруашылығы бөлімі
35 Байсаринов Қайырболат Қасымұлы бөлім басшысы 32-31-52
36 Әлкенова Қарлығаш Сапарқызы бас маман 32-31-52
37 Бабажанова Гүлжан Бейсенқызы бас маман 32-31-52
38 Жақыпов Айдос Төлеуұлы бас маман 32-31-52
39 Мизамова Айдана Асқарқызы бас маман 32-31-52